Створення індивідуальних бізнес-систем

Індивідуальний підхід до створення бізнес-додатків, які допоможуть вашому бізнесу зростати

Створюйте нові бізнес-додатки своєї компанії швидко та якісно. Автоматизуйте роботу будь-якого відділу вашої компанії, не вдаючись до послуг дорогих бізнес-аналітиків та програмістів.Використовуйте готові бізнес-програми

Автоматизуйте документ-орієнтовані процеси та організуйте колективну роботу робочих груп. Використовуйте набори бізнес-додатків для побудови повноцінної системи управління підприємством.

Створюйте нові програми для вирішення своїх завдань

Потужний конструктор XPages Dynamic дозволяє створювати нові бізнес-програми. для автоматизації процесів організації. Описуйте бізнес-процеси вашої компанії у графічному редакторі та запускайте їх миттєво, не зупиняючи роботу компанії.

Щоб працювати з конструктором не потрібно знати програмування – створення бізнес-процесів та стилізація інтерфейсу управляється простим перетягуванням елементів у робочій області.

Змінюйте та адаптуйте бізнес-додатки під свої завдання

У разі потреби миттєво вносьте зміни до бізнес-додатків, не зупиняючи роботу системи управління підприємством. Завдяки гнучкості та адаптивності XPages Dynamic, ваша компанія завжди готова до змін, які впливають на внутрішні бізнес-процеси.

Для індивідуального налаштування системи тепер не знадобляться дорогі IT-фахівці та консультанти, а впровадження системи та доопрацювання не вимагатимуть тимчасових витрат та перенавчання персоналу.

Керуйте правами доступу до інформації

Надайте доступ до процесів, баз та документів своїм співробітникам відповідно до їх посадових інструкцій та повноважень. Розмежуйте права доступу для забезпечення безпеки корпоративної інформації.

Інтегруйте програми XPages Dynamic з іншими корпоративними системами

XPages Dynamic має API, за допомогою якого практично будь-яка система управління підприємством (CRM, BPM, ECM, ERP, HRM та ін.) може взаємодіяти з додатками XPD. Побудуйте потужну систему управління підприємством та автоматизуйте типові та нетипові бізнес-процеси своєї компанії. Тепер немає обмежень у масштабуванні інформаційної структури компанії та підвищення ефективності внутрішніх процесів.

Оптимізуйте, керуйте та налаштовуйте бізнес-процеси за допомогою графічного редактора Workflow

Автоматизуйте бізнес – процеси своєї компанії для забезпечення максимальної ефективності. Вносите потрібні зміни прямо "на ходу", не зупиняючи роботу системи.

C XPages Dynamic бізнес-програми налаштовуються під ваші процеси, а не навпаки.
XPD Конструктор

Надійний, потужний та гнучкий конструктор бізнес-додатків призначений для розробки нових додатків та автоматизації бізнес-процесів будь-якої складності

↑ Наверх