Звернення громадян
Додатки
Стандартные приложения
ПерсоналКонтактиЗовнішня кореспонденціяВнутрішні ОРДДоговориРезолюції та завданняДовідникиЛокалізаторЕлектронна поштаКаталог процесівПодії
Специализированные
Звернення громадянПідключення до розподільних мережПублічна інформація

Звернення громадян

Додаток "Звернення громадян" призначений для обробки звернень громадян, адресованих державі чи організації. Цей модуль платформи XPages Dynamic дозволяє контролювати виконання прийнятих рішень та вести статистику обробки звернень.

Види документів, що обробляються (скарг, заяв):

Основні можливості модуля «Облік та контроль звернень громадян»:

Для зберігання реквізитів громадян модуль використовує сховище «Автори звернень», яке містить також інформацію щодо адміністративних одиниць та категорій питань, які порушуються у зверненнях громадян.

Гнучкий механізм сортування документів дозволяє користувачам модуля «Облік та контроль звернень громадян» оперативно отримувати інформацію щодо звернень громадян у різних розрізах.

Для відстеження документів, що перебувають у роботі та потребують додаткового контролю, у конструкторі бізнес-додатків XPages Dynamic розроблено спеціальний механізм автоматичного повідомлення відповідального щодо наближення термінів відпрацювання контрольного документа.

У модулі передбачено друк таких форм:

Результати використання додатка «Звернення громадян»

Модуль «Облік та контроль звернень громадян» розроблено з урахуванням Закону України «Про звернення громадян», «Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування» та інших нормативних документів, що регламентують порядок роботи зі зверненнями громадян.

Модуль «Облік та контроль звернень громадян» конструктора бізнес-додатків XPages Dynamic – ефективний програмний інструмент для взаємодії держави чи підприємств з громадянами України, який протягом багатьох років успішно використовують клієнти компанії «ІНТЕР СОФТ».↑ Наверх